poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Siła! Gdzie ta siła ?

Ahoj! :)

Jak tam u Was pogoda? U nas na Podkarpaciu przebija się coś słoneczko, ale jednak jak wyjdzie się na zewnątrz to duje dalej i nieprzyjemnie :/

Od wczoraj chodzi mi po głowie piosenka Sistars - Siła sióstr

Najbardziej chodzą za mną słowa :

Jak byłam mała to, bardzo chciałam by 
by kiedy śpiewać dziś: robić hałas. 
Bładziłam ale dzis jest we mnie siła 

No właśnie siła, gdzie ta siła? Chyba dalej jest na etapie snu zimowego , więc niech lepiej budzi się powoli bo rzekomo za tydzień już mamy mieć wiosno-lato ;)

Codziennie wieczorem kładąc się spać układam sobie piękny plan działania na kolejny dzień i jaki to ma być intensywny i pełen działań, a rano po obudzeniu już nie mam na nic sił i ochoty i marnuje dzień za dniem ;| jakaś porażka.


Aktualnie jestem na etapie poszukiwania nowego mieszkanka dla moich kosmetyków bo tu gdzie trzymam je teraz to już nie ma miejsca, ale może to i dobrze? bo przynajmniej nie kupuje nic nowego :d bo gdzie będę je trzymać? :P
Najchętniej to chciałabym coś z pleksy, kilkupoziomowe i nie zabijające cenowo. Może kiedyś uda się coś takiego dorwać :)


Miłego dnia :)

5 komentarzy:

 1. Ostatnie miesiące chyba wszystkich wymęczyły. Nadchodzi wreszcie wiosna, więc mam nadzieję, że będziemy mieć więcej siły do działania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki porządek u mnie takiego nie ma hihi mimo że mam kufer, który mogę ci serdecznie polecić składa się z dwóch można je złączyć i jest na kółeczkach, niedługo o nim napisze, więc będziesz mogła zobaczyć jak wygląda pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja muszę zrobić porządek ze swoimi kosmetykami ale nie mam na nic ochoty , chyba przez tą pogodę...:(

  OdpowiedzUsuń
 4. O)jjj dziewczyny , ja jak nie poukladam tych kosmetykow tak jak trzeba to mi sie one nie zmieszcza :d wiec niestety sila wyzsza :d

  OdpowiedzUsuń
 5. jak znajdziesz coś takiego to daj znać bo też usilnie poszukuję:)

  OdpowiedzUsuń